Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Hakkımızda

ME-HA Hafriyat olarak sektörde yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bilgi ve deneyimlerimizi her koşulda müşterilerimize aktarmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz her hizmette kaliteyi ve insan sağlığını ön planda tutuyor ve sizlere güvenilir çerçevede ağır hizmetler sunuyoruz.

İzmir genelinde sürdürdüğümüz çalışmalarda disiplinli hareket ediyor ve iş sorumluluğunun bilincinde olarak varlığımızı devam ettiriyoruz. Hafriyat başta olmak üzere;

  • Mıcır
  • Nakliye
  • İnşaat

Gibi sektörlere de araçlarımız ile destek olur ve her yeni işten yeni tecrübeler kazanmaya devam ediyoruz. Genç ve dinamik kadrosu ile hafriyat sektöründe iddiamızı sürdürüyor ve her işte memnuniyet garantisini sizlere sunuyoruz.

Birçok inşaat firmasının projelerinde aktif olarak yer alan firmamız, İzmir ve mücavir şehirlerde de hizmetlerini sürdürmeye devam eder. İş güvenliği kurallarından taviz vermeden, bütün hizmet adımlarını yasal sorumluluklarına uygun şekilde yerine getirir. İş tamamlama konusunda son derece hassas olan teknik ekibimiz, iş sürecini baştan sona takip eder ve iş teslim sürecini pürüzsüz şekilde gerçekleştirir. Sektörde daima emin adımlar ile ilerleyen ME-HA Hafriyat, müşterilerine verdiği güven ile her geçen gün daha fazla firma tarafından tercih edilmektedir.

ME-HA Hafriyat iş makinesi kiralama anlamında ihtiyaca en uygun seçeneklere sahiptir. Sektörde

  • Kepçe
  • Kamyon
  • Ekskavatör
  • Mini Ekskavatör

Gibi araçları sertifikalı operatörler eşliğinde hizmete sunar. Bakım ve kontrolleri zamanında yapılmış araçlar tam anlamı ile güvenlidir. Kurumsal hizmet anlamında bütün gereksinimlere sahip olan ME-HA Hafriyat sektörde kendini tanımlamayı başarmış firmalar arasında yer alır. Kırım ve yıkım işlerinin yanı sıra kazı, beton delme ve her türlü alt yapı hizmetlerinde de güvenle tercih edilir. Müşterilerinin başarılarına her daim ortaklık eden ME-HA Hafriyat, sürdürülebilir olma yolunda başarılı adımlar ile hızla ilerlemektedir.

ME-HA Hafriyat, iş makinesi kiralama alanında uygun seçenekler sunarak müşterilerinin projelerine olumlu yönde etki eder. Müşterilerine her daim çözüm ortağı olur ve hizmet sonrasında sunduğu destekler ile de müşterilerinin sektördeki verimliliklerinin artmasına katkı sağlar. Geniş bir sektörde hizmet sürdüren ME-HA Hafriyat birden fazla marka iş makinesi ile birçok projede anahtar firma olarak yer almayı sürdürmektedir.


 


 

Projenize uygun çözümler üretiyoruz

MİSYONUMUZ:
Me- Ha Hafriyat Olarak Güveni ve kaliteyi en iyi şekilde en iyi şartlarda ve en kısa zamanda temin ederek memnuniyeti sağlamak. Müşterilerimizin beklentilerine ve projelerine en uygun çözümleri üretecek, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak. Taahhüdümüz altında olan çalışmalarımızı zamanında en son model iş makinelerimiz ile standartlara uygun şekilde tamamlamaktadır.

VİZYONUMUZ:
Geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerimizle kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermek amacı ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı üzerine çalışmalarını sürdüren bir anlayış içerisinde olmaktır.